• Polska w naszych sercach

          • 8 listopada w budynku szkoły na ulicy Fabrycznej odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem ,,Polska w naszych sercach”. Był on skierowany do uczniów klas V – VIII.

            Do recytatorskiej rywalizacji przystąpiło ośmioro uczniów. Zaprezentowali swoje interpretacje utworów o tematyce patriotycznej, których autorami są wybitni polscy poeci. Wybrane wiersze recytowali:

            - z klasy Va- Wiktoria Urbanik i Lena Sepioł,

            - z klasy VIa – Kornel Rogacki,

            - z klasy VIb – Julia Janda, Kamila Sala, Yasemin Przydatek, Nicola Niedbała, Blanka Wisznarewska.

            W prezentacji uczniów widoczne były wielkie emocje i zaangażowanie. Jury w składzie: Barbara Loranty, Jolanta Sternik, Anna Kiljańska – Myszkowska wyłoniło zwycięzców artystycznych zmagań.

            I miejsce za ciekawą interpretację wiersza ,,Ballada o żołnierzu” Artura Ćwikowskiego otrzymał uczeń klasy VIa Kornel Rogacki.

            Miejsce II za wzruszającą prezentację utworu ,,Żołnierz polski” Władysława Broniewskiego uzyskała Blanka Wisznarewska z klasy VIb.

            Miejsce III za piękną recytację ,,Elegii o chłopcu polskim” Krzysztofa Kamila Baczyńskiego przypadło w udziale Nicoli Niedbale z klasy VIb.

            Jury było pod wrażeniem warsztatu artystycznego uczestników konkursu.

            Wszystkim serdecznie gratulujemy!

          • Sejmik Uczniowski

          •  

             

            W środę 8 listopada 2023 r. w budynku szkoły na ulicy Fabrycznej przedstawiciele klas piątych, szóstych, siódmych i ósmej spotkali się na sejmiku uczniowskim.

            Wzięły w nim  również udział: wicedyrektor Małgorzata Kowalska,  pedagog Jolanta Salwa oraz opiekunki Samorządu Uczniowskiego Dorota Skóra i Jolanta Sternik. Młodzież została zapoznana z podstawowymi dokumentami regulującymi pracę szkoły. Pani pedagog Jolanta Salwa omówiła Program Wychowawczo-Profilaktyczny, Wewnątrzszkolny System Doradztwa Zawodowego oraz Procedury Interwencyjne w naszej szkole. Pani wicedyrektor Małgorzata Kowalska dużo uwagi poświęciła Statutowi naszej placówki. Podkreśliła, jak ważna jest troska o mienie szkoły, kultura osobista uczniów, właściwe zachowanie młodzieży w różnych sytuacjach. Opiekunki Samorządu Uczniowskiego jeszcze raz pogratulowały Zarządowi wyłonionemu w tegorocznych wyborach oraz przedstawiły plan pracy SU na bieżący rok szkolny. Młodzież miała możliwość wypowiedzenia się na temat omawianych zagadnień.

            Na zakończenie spotkania przedstawiciele poszczególnych klas zostali zobowiązani do tego, aby zapoznać koleżanki i kolegów z tematyką poruszoną na Sejmiku Uczniowskim.

             

             

             

             

          • Wspieraj, motywuj, nie hejtuj!

          •  

            6 listopada naszą szkołę odwiedziła p. Kinga Zawodnik. Znana z mediów influencerka, uczestniczka programu Dieta czy cud przybyła na spotkanie z młodzieżą, aby podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z hejtem i samoakceptacją.

            Pani Kinga opowiadała o przemocy fizycznej i psychicznej ze strony szkolnych kolegów, o swoich zmaganiach z hejtem w sieci i krzywdzie, jaką wyrządzają hejterzy. Rozmawiała z uczniami o poprawnych relacjach interpersonalnych, o tolerancji, akceptacji i właściwym korzystaniu z mediów społecznościowych. Dla zobrazowania poruszanych problemów proponowała ciekawe zadania warsztatowe, zapraszając młodzież do aktywnego w nich udziału, co spotkało się z pozytywnym odzewem ze strony uczniów. Z aplauzem przyjęli oni także niespodziankę, jaką okazała się piosenka pt. Czyste serce w wykonaniu naszego gościa – tematyczny utwór z pięknym przesłaniem.

            W spotkaniu pod hasłem Wspieraj, motywuj, nie hejtuj!, które zostało zorganizowane pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy w Kunowie p. Lecha Łodeja, uczestniczyli nie tylko uczniowie, nauczyciele i dyrekcja naszej szkoły, ale także zaproszeni goście, którzy z racji pełnionych funkcji są zaangażowani w rozwiązywanie problemów społecznych w naszej gminie – Przewodniczący Rady Miejskiej w Kunowie p. Piotr Bek, Przewodnicząca Komisji Oświaty p. Barbara Domagała, Kierownik Referatu Oświaty i Spraw Społecznych p. Aleksandra Bernaciak oraz Sekretarz Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowym p. Magdalena Bęben.

            Aktywny udział w wydarzeniu wzięli funkcjonariusze z komisariatu Policji w Kunowie – starszy aspirant Piotr Traczyński i aspirant Krzysztof Lepiarz, którzy opowiedzieli o prawnych aspektach stosowania przemocy, przestrzegając przed konsekwencjami niewłaściwego zachowania w internecie, gdzie nikt nie jest anonimowy.

            Zgromadzeni w hali sportowej uczestnicy spotkania wysłuchali tematycznych pogadanek psychologa i pedagoga szkolnego, którzy zwracali m.in. uwagę na to, w jaki sposób reagować na hejt i zachęcali do przyjmowania postawy szacunku, zrozumienia i życzliwości względem drugiego człowieka.

            Swój wkład w przygotowanie spotkania Wspieraj, motywuj, nie hejtuj! miała również młodzież z Klubu Miłośników Mowy Ojczystej, która w poniedziałek wystąpiła z programem Hejterom mówimy – nie, czyli pasztety do boju. Duża grupa uczniów wzięła udział w konkursie plastycznym, a ich prace zostały wyeksponowane na wystawie jako wyrazisty głos skierowany przeciw różnym formom cyberprzemocy.

            Wydarzenie szkolne, jakim było spotkanie z p. Kingą Zawodnik, z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich jego uczestników. Życiowy optymizm naszego gościa, mimo tak wielu doznanych wcześniej przykrości, a także pozytywne nastawienie do ludzi to dowód na to, że ze złem można wygrać, jeśli tylko chcemy walczyć o swoje marzenia.

             

             

             

             

             

             

          • Hejterom mówimy – nie, czyli pasztety do boju!

          •  

            W listopadzie Klub Miłośników Mowy Ojczystej zrealizował projekt pod hasłem Hejterom mówimy – nie, czyli pasztety do boju! Jego celem było wyrażenie naszego sprzeciwu wobec wyśmiewania i obrażania w sieci.

            W ramach podjętego przedsięwzięcia został opracowany scenariusz, a następnie przygotowano inscenizację, na którą złożyły się scenki, piosenki i filmiki. Fabuła przedstawienia ukazywała mechanizm hejtowania – od ogłoszenia przez znudzonych chłopców konkursu na najbrzydszą dziewczynę, która miała zdobyć tytuł Złotego Paszteta, do założenia przez obrażane bohaterki własnej firmy pod nazwą Pasztety do boju, z której dochody miały m.in. wspierać fundację pomagającą dzieciom i młodzieży.

            W projekcie wzięli udział uczniowie z klas siódmych i klasy ósmej: Ania Milewska, Maja Gałka, Julia Skowrońska, Marcel Kostucha z kl. VIIa, Rozalia Wrona, Patrycja Formela, Oliwier Sierpień z kl. VIIb, Wiktoria Cybula, Piotr Starczewski, Jakub Miśkiewicz z kl. VIII.

            Przygotowany program młodzież zaprezentowała w czasie spotkania Wspieraj, motywuj, nie hejtuj!, które odbyło się 7 listopada w naszej szkole z udziałem influencerki Kingi Zawodnik. W tym dniu w przedstawienie zaangażowało się wielu innych uczniów, którzy „kupowali” paszteciki. A byli to: Martyna Młot, Marika Sieniek, Małgorzata Walczak, Igor Kosmala z kl. VIII, Lena Sierpień, Marina Nazaruk, Martyna Krześniak, Amelka Stawczyk i Marcel Nowak z kl VIIb . Przedstawicielki firmy Pasztety do boju obdarowały również pysznymi pasztecikami - upieczonymi przez p. Iwonę Matułę - licznie przybyłych na to wydarzenie gości.

            Zrealizowany przez Klub Miłośników Mowy Ojczystej projekt poruszający problem hejtu pokazał, że „ w drodze do gwiazd” porażkę można przekuć w sukces. Ważne, by się nie poddawać i spełniać swoje marzenia.

             

          • Wycieczka do Warszawy

          • Uczniowie klas czwartych i klasy siódmej 25 października 2023 roku, pod opieką swoich wychowawczyń: pani Iwony Matuły, pani Katarzyny Pająk  i pani dyrektor Doroty Opary, wybrali się na wycieczkę edukacyjną do Warszawy.

            Zwiedzanie stolicy rozpoczął spacer po Starym Mieście. Uczniowie  mogli podziwiać Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta III  Wazy, Pomnik Syrenki, Barbakan, Pomnik Małego Powstańca - poznali losy najmłodszych uczestników Powstania Warszawskiego. Potem wszyscy przeszli na Plac Józefa Piłsudskiego, by zobaczyć Grób Nieznanego Żołnierza i oddać hołd poległym w  walce o niepodległość Polski oraz zmianę warty.

            Jednym z najważniejszych etapów wycieczki był pobyt w Centrum Nauki Kopernik – ośrodku nauki, którego misją jest rozbudzanie ciekawości, wspomaganie samodzielnego poznawania świata. Uczniowie poszerzyli swoją wiedzę i umiejętności z zakresu przedmiotów matematyczno – przyrodniczych. Zapoznali  się z mechanizmami funkcjonowania wszechświata, ludzkiego organizmu i różnego typu urządzeniami. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie Stadionu Narodowego. Uczestnicy wycieczki mieli okazję skorzystać ze  zwiedzania VIP – czyli szatni  naszej kadry narodowej, dowiedzieli się wielu ciekawostek o tym jak wygląda przygotowanie  piłkarzy przed meczem i cała procedura po meczu, zasiedli przy ławie konferencyjnej, byli w miejscu przeznaczonym dla prasy i telewizji podczas meczów.

            Wizyta w Warszawie była była ciekawą lekcją historii, kultury i sztuki.  

          • Biblioteka. Tu kwitnie wyobraźnia

          •  

             

            Co roku w październiku biblioteka szkolna obchodzi swoje święto. Tegoroczny Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych przebiegał pod hasłem „Biblioteka. Tu kwitnie wyobraźnia”.

            Podobnie jak w latach ubiegłych, wspólnie z Klubem Miłośników Mowy Ojczystej podjęliśmy szereg inicjatyw zachęcających uczniów do kontaktu z książką. W klasach V-VIII były to:

            • Drzwi do książki – międzyklasowy konkurs na reklamę książki;

            • Biblioteka. Tu kwitnie wyobraźnia - konkurs na wiersz lub opowiadanie o bibliotece;

            • Konkurs na mola książkowego – praca plastyczna;

            • To jest moja książka… - konkurs na lapbooka o sobie i świecie swoich zainteresowań;

            • Krzyżówkowy zawrót głowy;

            • Przerwa z książką;

            • Kiermasz taniej książki odbywający się w ramach współpracy z Księgarnią Tuliszków.

            Konkurs Drzwi do książki polegał na zareklamowaniu wybranego przez klasę utworu literackiego na drzwiach sali lekcyjnej. Klasa Va przygotowała reklamę książki Król Lew, klasy Vb i VIa - Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i stara szafa, kl. VIb zareklamowała Tajemniczy ogród, kl. VIIb – O psie, który jeździł koleją, a kl. VIII – Balladynę. Wśród propozycji lekturowych, które mogliśmy zobaczyć na szkolnych korytarzach, szczególną uwagę przykuwała reklama utworu H. Sienkiewicza W pustyni i w puszczy, umieszczona na drzwiach do klasy VIIb. Jej autorem był Marcel Nowak.

            W konkursie Biblioteka. Tu kwitnie wyobraźnia zwyciężyła Małgosia Walczak z kl. VIII, która napisała piękny wiersz pt. Biblioteka dla człowieka.

            Bardzo ciekawe wyobrażenia moli książkowych przedstawiły w swoich pracach uczennice z kl. Vb – Ewa Kaczor i Zosia Karbowniczek, zajmując pierwsze miejsce w konkursie plastycznym.

            Podziękowania za aktywny udział w obchodach święta szkolnej biblioteki należą się szczególnie uczennicom – Nadii Dzikowskiej, Ewie Kaczor, Zosi Karbowniczek, Zuzi Sierpień i Karolinie Łuczyckiej z kl. Vb, Julii Deroń, Amelii Gierczak i Lenie Zdrojkowskiej z kl. VIa oraz Kindze Kowalik z kl. VIb, które niemal każdą wolną chwilę spędzały w bibliotece w ramach przerwy z książką lub akcji Krzyżówkowy zawrót głowy.

            Październik za nami, ale pamiętajmy, że drzwi do szkolnej biblioteki są codziennie dla wszystkich szeroko otwarte!

             

             

          • Szkolne Koło Wolontariatu

          • Młodzież  naszej szkoły wraz z opiekunką Alicją Kwapisz pomagała w porządkowaniu grobów  zmarłych mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Kałkowie - Godowie im. Sue Ryder.

        • Akcja "Szkoła pamięta"
          • Akcja "Szkoła pamięta"

          • 31 października 2023r. uczniowie klas III, pod opieką pań Marii Wójcik, Beaty Ciepielewskiej i Moniki Szwagierczak, udali się na Cmentarz Parafialny w Kunowie.

            Celem  inicjatywy było zorganizowanie działań upamiętniających ważne postacie oraz wydarzenia  w związku ze zbliżającymi się dniami, w których w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Odwiedziliśmy groby bohaterów, żołnierzy walczących za wolność naszego kraju, włączając się tym samym w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej "Szkoła pamięta".

            Uczniowie  uprzątnęli nagrobki, zapalili znicze oraz zapoznali się historią  spoczywających w tych mogiłach poległych bohaterów.
             

          • Miesiąc Bibliotek Szkolnych

          • Uczniowie klas czwartych wraz z nauczycielkami języka polskiego przygotowali kwiaty-słowa, które przynieśli do biblioteki szkolnej. Wsłuchaliśmy się w myśli, cytaty i hasła oddające hołd książce, bibliotekom i umiejętności czytania. Zaskakującym zakończeniem zajęć był teatr cieni oparty na ażurowych ilustracjach z książki "Jezioro łabędzie" Charlotte Gastau.

          • Klasa IIa w Marculach

          • Piękną jesienną środę 18.10.2023r. klasa 2a spędziła w Ogrodzie Botanicznym - Arboretum w Nadleśnictwie Marcule. Wizyta rozpoczęła się od pomnika generała Antoniego Hedy "Szarego". Uczniowie oddali hołd patronowi naszej placówki, tym samym aktywnie włączając się w obchody Tygodnia Patrona Szkoły. 

            Słoneczna październikowa pogoda zapraszała do spacerów, zabaw na świeżym powietrzu i wspólnych chwil przy ognisku. 

            Opiekunkami grupy były wicedyrektor Iwona Pomykała i wychowawczyni Wioletta Ćwik.

          • Miesiąc Bibliotek Szkolnych

          • Na kolejne spotkanie czytelnicze pod hasłem "Ukwiecamy bibliotekę słowem" zostali zaproszeni uczniowie klas IIa i IIb. Przynieśli ze sobą kolorowe kwiaty i mądre słowa, że książka rozwesela i bawi, a "Biblioteka jest ekstra!". Potwierdzeniem tych słów była wspólna zabawa i magiczne sztuczki z szalonym bohaterem książeczki "Turlututu abrakadabra".

          • Miesiąc Bibliotek Szkolnych

          • Trwają obchody Miesiąca Bibliotek Szkolnych w klasach I-IV.

            Za nami spotkanie z uczniami klas IIIa i IIIb, książką ażurową "Jezioro łabędzie" oraz muzyką Piotra Czajkowskiego. Uczniowie zostawili w bibliotece kwiaty, aby "Ukwiecić bibliotekę słowem", bo jak twierdzą,  książki i biblioteka szkolna to: fantazja, ciekawość, kultura, humor, cisza, miła pani...

            Kolejne relacje z obchodów już niebawem.

          • Niezwykła wystawa minerałów

          •  

                      W dniu 25.10.2023 r. uczniowie klas V-VIII PSP im. A. Hedy „Szarego” w Kunowie odbyli fascynującą podróż do świata minerałów. Było to możliwe dzięki panu Stanisławowi Janturze i jego córce pani Żanecie Przyjemskiej, którzy są kolekcjonerami, pasjonatami świata ziemi, mórz i oceanów. Zaprezentowali młodzieży wystawę „Skarby ziemi i minerały”.

                      Prelegenci przybliżyli czasy powstania naszej planety oraz świat naturalnych kryształów, ich niezwykłych barw i kształtów. Uczniowie mogli zobaczyć wiele wspaniałych minerałów z całego świata. Dowiedzieli się, jak trudnym wymagającym, ale pasjonującym przedsięwzięciem jest poszukiwanie tych skarbów ziemi.

          • Tydzień Patrona Szkoły

          • W Publicznej Szkole Podstawowej im. Antoniego Hedy „Szarego”w Kunowie w dniach 9-13 października zorganizowano Tydzień Patrona Szkoły. Brali w nim udział uczniowie klas III-VIII.

            W ramach tego przedsięwzięcia na zajęciach z wychowawcą przeprowadzono pogadanki, które przybliżyły młodzieży postać Antoniego Hedy „Szarego”.

            Na lekcjach wychowania fizycznego w klasach piątych i szóstych przeprowadzono konkurencje sportowe pod hasłem „Sprawni jak żołnierze”.Jedną z nich był tor przeszkód z wykorzystaniem skrzyni i materacy.

            Uczniowie z klas młodszych wykonywali ćwiczenia sportowez elementami biegów, skoków, wspinania się na drabinki, czołgania pomiędzy ławeczkami.

            Dla uczniów klas siódmych i ósmej zorganizowano wyjście do lasu, aby przeprowadzić zajęcia terenowe z lekkiej atletyki oraz zabawę w „podchody”. Młodzież z dużym zaangażowaniem włączyła się do zabawy , w trakcie której mogła rozwijać spostrzegawczość, pomysłowość i umiejętność logicznego myślenia.

            Zajęcia sportowe przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Katarzyna Pająk, Marek Pomykała, Maciej Dziedzic i Norbert Myszkowski, których do wspólnej akcji zaprosiła nauczycielka wychowania fizycznego z Kowali w gminie Nowiny, aby wspólnie uczcić pamięć naszego patrona Antoniego Hedy „Szarego”.

          • Ślubowanie uczniów klas pierwszych

          • „Naukę czas zacząć… Szkoła cichutko drzwi uchyliła, dzieci do siebie zaprosiła.”

            11 października odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców.

            Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: burmistrz Miasta i Gminy Kunów Lech Łodej, przewodniczący Rady Miejskiej w Kunowie Piotr Bek, przewodnicząca komisji oświaty Barbara Domagała, dyrektor Publicznego Przedszkola w Kunowie Matgorzata Krajewska, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Antoniego Hedy ,Szarego" Dorota Opara, wicedyrektor lwona Pomykała oraz Malgorzata Kowalska a także Rodzice pierwszoklasistów.

            Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem wicedyrektor szkoły pani lwony Pomykały, która powitała wszystkich zebranych i skierowała gorące słowa do pierwszoklasistów. Następnie uczniowie klas pierwszych zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne przygotowane pod opieką pań wychowawczyń Aliny Kopacz-Mrozowskiej i Małgorzaty Jelonek. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci ślubowania dobrze sztandar szkoły oraz pasowanie na ucznia, którego dokonała dyrektor szkoły Dorota Opara. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali upominki.

            Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

          • "Gramy w ręczną"

          • Uczniowie z klas trzecich z PSP im. A. Hedy "Szarego" w Kunowie 18 października 2023r. brali udział w turnieju piłki ręcznej organizowanym przez ŚZPR w Kielcach w ramach programu "GRAMY W RĘCZNĄ". Szkołę reprezentowali: Nikola Cybula, Weronika Cybula, Patryk Dwojak, Wojciech Gajewski, Nina Korpikiewicz, Szymon Mróz, Liliana Nowak, Paulina Masternak, Maja Nowak, Piotr Olesiński, Roksana Pietruszka, Lena Sieniek, Natalia Stefankiewicz, Nikola Waszczyk, Liliana Wdowczyk, Hanna Wisznarewska, Liwia Wołoszyn. Opiekunami zespołu byli nauczyciele wychowania fizycznego: Katarzyna Pająk I Marek Pomykała.

          • W magicznym świecie świętokrzyskich legend

          • Legendy świętokrzyskie to świat pełen magii, czarownic, diabłów, nawróconych zbójów, szlachetnych rycerzy i świętych. Świat, w którym dobro ostatecznie wygrywa ze złem, a okrutne czarownice okazują się dobrymi i pięknymi czarodziejkami.

            Klasy VIA i VIB poznały legendy naszego regionu 20 października podczas wycieczki do Parku Legend w Nowej Słupi. Po przejściu przez bramę czasu uczniowie stali się bohaterami i uczestnikami niesamowitych wydarzeń. Przemierzając interaktywną trasę towarzyszyło im mnóstwo emocji, gdyż zastosowano tam najnowocześniejszą technologię. Największą atrakcją okazał się lot na miotle. Było magicznie! Nic dziwnego – ŚWIĘTOKRZYSKIE czaruje!

            Opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy klas: pani Renata Gołemska i pani Anna Kiljańska - Myszkowska oraz dyrekcja szkoły: pani Dorota Opara i pani Małgorzata Kowalska.

          • Wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej

          • 13 października 2023 roku w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w Kielcach odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Ich celem było uhonorowanie pracy, zaangażowania, pasji i poświęcenia nauczycieli z województwa świętokrzyskiego, którzy wzorowo wypełniają swoją misję edukacyjną.

            Wśród osób odznaczonych, nagrodzonych i wyróżnionych znalazła się wicedyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. A. Hedy „Szarego” w Kunowie Małgorzata Kowalska. Za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej otrzymała Nagrodę Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, którą wręczył jej Kurator Oświaty Kazimierz Mądzik.

            Ten ogromny sukces był możliwy dzięki efektywnej współpracy p. wicedyrektor z organem prowadzącym szkołę, jej dyrekcją, nauczycielami, uczniami i rodzicami.

            Podczas tej wyjątkowej uroczystości Małgorzacie Kowalskiej towarzyszyła p. Dorota Opara - dyrektor szkoły w Kunowie. Dodatkową atrakcją dla uczestników były występy uczniów szkoły muzycznej oraz piękna dekoracja.

    • Kontakty

      • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w Kunowie
      • (41) 26-12-790 ul. Szkolna 1 (41) 26-12-798 ul. Fabryczna 1
      • ul.Szkolna 1 27 - 415 Kunów Poland
      • Dorota Opara
      • Małgorzata Kowalska Iwona Pomykała
      • Jolanta Kusiak ul. Szkolna 1 czynny 7.00-15.00 Agnieszka Tomaszewska ul. Fabryczna 1 czynny 7.00-15.00
      • Ewelina Raczyńska godz. pracy 7.00-15.00
      • Marek Czuba ul Szkolna 1: środa 8.30-13.30, czwartek 8.30-12.30, piątek 8.20-10.20; Jolanta Salwa ul. Fabryczna 1: poniedziałek 7.30-10.00 i 11.45-13.15, wtorek 8.15-11.00 i 11.45-13.05, środa 8.15-10.00 i 10.45-13.00, czwartek 7.30-10.00 i 11.45-13.45, piątek 7.30-11.00 i 12.45-13.45
      • Klasy I-IV - budynek przy ul. Szkolnej 1 tel.(41) 26-12-790 Klasy V-VIII - budynek przy ul. Fabrycznej 1 tel.(41) 26-12-798
      • Joanna Marczuk-Domińska joanna.marczuk-dominska@cbi24.pl Tel: 575-007-332
      • Tomasz Kryj ul. Szkolna: poniedziałek 9.50-12.50, środa 8.20-10.50 ul. Fabryczna: poniedziałek 8.20-9.50, środa 10.50-12.50, piątek 10.15-12.15
    • Logowanie